منشور اخلاقی شرکت گاز مازندران

ما کارکنان شرکت گاز استان مازندران به عنوان خدمتگزاران جامعه با هدف ارائه خدمات تکریم انسانها ، همکاری و تلاش برای جلب رضایت ارباب رجوع که همانا رضایت خالق یکتاست ، بر اصول اعتقادی زیر هم پیمان و استوار خواهیم بود تا در جهت سرافرازی صنعت و اعتلای کشور گام نهیم .

ارزشهای بنیادین

خدا محوری

ما معتقدیم عبودیت ، تهذیب نفس و تربیت انسانی محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در قرب الی الله می دانیم . در این راستا حفظ شئونات الهی و آراستگی ظاهری و باطنی را  مقدم می شماریم .

ولایت مداری

بر این باوریم که کسب موفقیت دنیوی و سعادت اخروی جزء در سایه پیروی و اطاعت عملی از ولایت مطلقه فقیه میسر نخواهد بود .

امانت داری

ما معتقدیم تبعیض سایه شومی است که یأس و ناامیدی را حاکم می گرداند و امانت و انصاف در همه برخوردها موجب مباهات بوده و شایسته سالاری بر مبنای عدالت همیشه سرلوحه کار ماست .

ایثار

برای بهتر کردن عملکرد شخصی و سازمانی به منظور تحقق بخشیدن به رسالت سازمان ، جامعه و دست یابی به توسعه ملی ، تلاش پیوسته داریم و ما به هیچ چیز کمتر از بهترین بودن در انجام هر کار ، رضایت نخواهیم داد .

احترام و فروتنی

تلاش می کنیم در برابر دیگران علی الخصوص همکاران و اربابان رجوع ، صمیمی و فروتن بوده ، حقوق و نیازهای آنان را محترم شماریم .

قانون مداری

ما پیروی از قانون و سازگار ساختن اندیشه و عمل با اوضاع در حال تحول و دگرگونی جهان ، همچنین بهبود مستمر و ارتقای بهره وری و صرفه جویی را سرلوحه ذهن خود قرار داده تا از این راه در همه کوشش ها پیشرفت و کامیابی تدریجی ولی پیوسته پدید آید .

ارزشهای سازمانی

خدمت به مردم و پاسخگویی

ما خدمت به جامعه و پاسخگویی به آنان را تکلیف الهی و وظیفه قانونی و انسانی خود می دانیم تا از این راه گامی هر چند کوچک در مسیر آسایش و شادکامی آنان برداریم . خدمات ما مزین به اصل مشتری مداری ، دقت ، سرعت ، صداقت ، نظم ، رأفت اسلامی و آینده نگری می باشد .

کار گروهی برای سعادت همگانی

ما از مسئولیت خطیر خود در برابر اعتلای جامعه خویش و همه هم میهنانمان آگاهیم و بدون وقفه و با هشیاری برای ارتقاء و رشد نسل حاضر و نسل های آینده کوشش می نماییم . ما حفظ وحدت و تمسک به خود جمعی و مشارکت همگانی در فضایی سرشار از اعتماد را منشاء پیروزمندی و توفیق سازمانی می دانیم.

دانش مداری و نوآوری

همواره جهت افزایش آموخته ها، بهبود نگرش و پرورش مهارت های خویش می کوشیم و در همه زمینه ها خلاقیت  نوآوری را سرلوحه اندیشه خود قرار می دهیم .

بهره وری و بهبود مستمر

همواره می کوشیم احساس مسؤولیت و تعهد کاری را در انجام وظایف خود نسبت به اهداف و خط مشی های صنعت نفت ، همکاران و اربابان رجوع حفظ نموده و جهت ارتقاء آن تلاش نماییم .

صرفه جویی

ما با اختیار الگوی بهینه مصرف و پرهیز از اسراف همواره در برابر همه نعمت ها و خوبی ها شکرگزار خداوند بوده و در حفظ آنها کوشا هستیم . تا از این راه زندگی همراه با سلامت ، صلح و  شادمانی ادامه یابد .

آرزومندیم تلاش ما به ثمر رسد تا ایران اسلامی همچون همیشه ، سرافراز و الگویی برتر برای جهانیان باشد .

خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما